DOBRE MIEJSCE

zespół psychologów i psychoterapeutów

Grzegorz Strojny

Nowy Sącz Krynica Grybów Gorlice Limanowa

NASZ ZESPÓŁ

DOBRE MIEJSCE – zespół psychologów i psychoterapeutów, mieszczące się w Nowym Sączu, zostało stworzone przez Grzegorza Strojnego – psychologa z wieloletnim doświadczeniem i certyfikowanego psychoterapeutę Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

DOBRE MIEJSCE tworzy zespół doświadczonych psychologów, psychoterapeutów, specjalistów z zakresu psychoterapii dzieci (od 3 r.ż.), młodzieży oraz osób dorosłych, psychoterapii par, systemowej terapii rodzin, psychoterapii uzależnień, syndromu DDA, psychotraumatologii, psychoonkologii, psychoterapii pedagogicznej, terapii integracji sensorycznej, trenerów Treningów Umiejętności Społecznych (TUS), interwencji kryzysowejdoradztwa zawodowego i rozwoju osobistego.

Nasz zespół łączy profesjonalizm i spójna filozofia w podejściu do pracy. Realizujemy zasady Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty, swoją pracę poddajemy regularnej superwizji.

Nasi specjaliści są tu dla Ciebie, nastawieni na towarzyszenie Ci w przeżywanych trudnościach. Naszą misją jest zapewnienie Ci jak największego komfortu i poczucia bezpieczeństwa we wspólnym dążeniu do zmian.

W swojej pracy cenimy intymność, bliskość w terapeutycznej relacji, tajemnicę zawodową. Charakteryzuje nas autentyczność, otwartość i wrażliwość w kontakcie.

Poczuj się w DOBRYM MIEJSCU… 

psychoterapia_nowy_sacz limanowa_gorlice_krynica_grybow
 • psycholog
 • psychoterapeuta (dorośli)

Zajmuję się zawodowo psychoterapią indywidualną osób dorosłych, w paradygmacie psychodynamicznym, ale też pracuję z parami oraz w ujęciu systemowym z całymi rodzinami. Posiadam certyfikat psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (certyfikat SN PTP nr 645).

psychoterapia_nowy_sacz limanowa_gorlice_krynica_grybow
 • psycholog
 • psychoonkolog
 • psychotraumatolog

Jestem psychologiem, ze specjalizacją kliniczno-sądową, psychoonkologiem (CMUJ w Krakowie) oraz psychotraumatologiem (Collegium Humanum w Warszawie). Ukończyłam również kurs „Współczesne metody profilaktyki i terapii osób z uzależnieniami”.   Na co dzień pracuję w Ośrodku Wsparcia i Terapii Rodzin w Nowym Sączu.

psychoterapia_nowy_sacz limanowa_gorlice_krynica_grybow
 • psycholog
 • psychoterapeuta (młodzież, dorośli)

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą, pracującym w nurcie psychodynamicznym z młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Posiadam dyplom ukończenia 4-leniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej – całościowego, specjalistycznego szkolenia rekomendowanego przez  Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.

psychoterapia_nowy_sacz limanowa_gorlice_krynica_grybow
 • psycholog
 • psychoterapeuta (młodzież, osoby dorosłe)

Pracuję indywidualnie z młodzieżą od 16 roku życia oraz osobami dorosłymi. Ukończyłam  studia podyplomowe „Podstawy psychoterapii”, na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ponadto ukończyłam wiele innych form doskonalących mój warsztat pracy m.in. szkolenia organizowane przez Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej MKN oraz przez Professional Hypnosis Training Institute.

psychoterapia_nowy_sacz limanowa_gorlice_krynica_grybow
 • certyfikowany psychoterapeuta uzależnień (osoby dorosłe), DDA

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego, kierunek pedagogika (specjalizacja: resocjalizacja). Ukończyłam Studium Psychoterapii Uzależnień – posiadam certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień PARPA (nr 859). W pracy z osobami dorosłymi bliskie jest mi podejście humanistyczno – egzystencjalne, psychoterapia schematów oraz psychoterapia poznawczo – behawioralna.

psycholog_psychoterapia_nowy_sacz limanowa_gorlice_krynica_grybow
 • psycholog
 • trener TUS
 • psychoterapeuta CBT (w trakcie szkolenia)

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, kierunek psychologia stosowana. Obecnie odbywam 4-letnie studia podyplomowe w Szkole Psychoterapii w nurcie poznawczo – behawioralnym. Jako psycholog pracuję z dziećmi i osobami dorosłymi, z uważnością, otwartością i wsparciem eksploruje trudności, z którymi się mierzą.

psychoterapia_nowy_sacz limanowa_gorlice_krynica_grybow
 • psycholog
 • psychoterapeuta dzieci i młodzieży
 • trener Treningu Umiejętności Społecznych (TUS) I i II stopnia

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w nurcie poznawczo-behawioralnym. W swojej pracy obejmuję opieką dzieci/młodzież w wieku 3 – 14 lat. Ze swoimi pacjentami pracuję indywidualnie (dzieci autystyczne, zaburzenia lękowe, mutyzm wybiórczy, ADHD, zachowania opozycyjno-buntownicze) oraz grupowo przeprowadzając treningi umiejętności społecznych.

DOBRE MIEJSCE - psycholog Nowy Sącz
 • psycholog
 • psychoterapeuta w nurcie psychologii zorientowanej na proces oraz CBT (dorośli)

Jestem psychologiem, absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, psychoterapeutą w nurcie psychologii zorientowanej na proces oraz poznawczo-behawioralnym (CBT). W swojej pracy zajmuję się diagnozą, wsparciem oraz psychoterapią osób dorosłych (m.in. stany depresyjne, lękowe, zaburzenia nastroju, trudności w codziennym funkcjonowaniu,
osoby w kryzysie).

grupa_wsparcia_poronienie_strata_zaloba_psycholog_dobre_miejsce_nowy_sacz
 • pedagog
 • psycholog
 • psychotraumatolog

Jestem absolwentką PWSZ w Nowym Sączu (Akademia Nauk Stosowanych), kierunek: wychowanie przedszkolne z terapią pedagogiczną oraz WSB-NLU w Nowym Sączu, gdzie zdobyłam tytuł magistra psychologii o specjalności klinicznej i osobowości. Ponadto ukończyłam studia podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogiki, stymulacji zmysłów i integracji sensorycznej,  psychotraumatologii oraz wiele szkoleń z psychologii okołoporodowej i pracy z rodzicem małego dziecka.

psychoterapia_nowy_sacz limanowa_gorlice_krynica_grybow
 • pedagog
 • trener TUS
 • trener sensografomotoryki

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika o specjalności edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Ponadto uczestniczyłam w licznych szkoleniach oraz kursach, których ukończenie dało mi certyfikat m.in Trenera umiejętności społecznych i życiowych (TUS).

WSPÓŁPRACA

 

W związku z ciągłym rozwojem DOBREGO MIEJSCAzespołu psychologów i psychoterapeutów w Nowym Sączu,  poszukujemy osób gotowych do podjęcia współpracy z naszym zespołem.

Szukamy osób posiadających ukończone studia psychologiczne, przynajmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe oraz będących przynajmniej po drugim roku szkoły psychoterapii. Zależy nam na osobach, których cechuje rzetelność, zaangażowanie i odpowiedzialność. Zapewniamy możliwość podjęcia współpracy stacjonarnej oraz on-line.

Jeśli więc zastanawiasz się nad podjęciem współpracy z większym zespołem specjalistów, jeśli zależy Ci na niezależności i elastyczności w miejscu pracy, gdzie panują pozytywne relacje, zaufanie i profesjonalizm – skontaktuj się z nami.

Chętnie spotkam się z Tobą po to, by omówić szczegóły naszej współpracy.

psycholog-nowy-sacz

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, posiadam certyfikat psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Przez wiele lat pracowałem w różnych instytucjach i placówkach pomocowych jako psycholog i psychoterapeuta w Nowym Sączu. Na co dzień pracuję głównie w podejściu psychodynamicznym, indywidualnie z pacjentem dorosłym. W swojej pracy wsłuchuję się uważnie w indywidualne potrzeby i możliwości każdej zgłaszającej się do mnie osoby.

Wraz z naszym zespołem z uwagą i należnym szacunkiem interesujemy się osobistymi historiami życia każdego, kto zgłasza się do DOBREGO MIEJSCA w Nowym Sączu. Tutaj, wraz z zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów (psycholog, psychoterapeuta, psychoterapeuta uzależnień, psychoterapeuta DDA, psychoonkolog, psychotraumatolog), z życzliwością zajmujemy się problemami, z którymi zgłaszają się do nas nasi Pacjenci.

Zaburzenia odżywiania, kryzys, załamanie nerwowe, nerwica czy depresja mogą zostać zdiagnozowane przez doświadczonego psychologa w Nowym Sączu. Psycholog lub psychoterapeuta określa w toku kilku konsultacji psychologicznych, a czasami posiłkując się dodatkową konsultacją specjalistyczną, jaki rodzaj skutecznej pomocy psychologicznej jest wskazany i czy osobie z określonymi zaburzeniami może być pomocny proces psychoterapii.

DOBRE MIEJSCE – zespół psychologów i psychoterapeutów w Nowym Sączu zajmuje się diagnozą różnych schorzeń, deficytów czy zaburzeń emocjonalnych, a przede wszystkim oferuje skuteczną pomoc psychologiczną.

Psychoterapia indywidualna osób dorosłych, psychoterapia młodzieży, psychoterapia uzależnień, DDA czy psychoterapia małżeńska (par),

to tylko kilka z możliwych form pomocy oferowanej przez zespół specjalistów z DOBREGO MIEJSCA – zespołu psychologów i psychoterapeutów w Nowym Sączu Nowy Sącz Krynica Grybów Gorlice Limanowa.

Kiedy pojawia się moment w Twoim życiu, w którym odczuwasz bezradność, nie widzisz rozwiązania, wyjścia z impasu – zapraszamy Cię na konsultację do DOBREGO MIEJSCA – zespołu psychologów i psychoterapeutów w Nowym Sączu. W osobistym spotkaniu, w bezpiecznej atmosferze będziesz mógł porozmawiać z wysoko wykwalifikowanymi i doświadczonymi specjalistami naszego zespołu (psycholog, psychoterapeuta, psychoterapeuta uzależnień, psychoterapeuta DDA, psychoonkolog, psychotraumatolog) i rozeznać jaką fachową, skuteczną i efektywną pomoc możemy Ci zaoferować w naszym DOBRYM MIEJSCU w Nowym Sączu Krynicy Limanowej Grybowie Gorlicach.

Grzegorz Strojny