NASZ ZESPÓŁ

GABINET PSYCHOTERAPII i POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ, mieszczący się w Nowym Sączu, został stworzony przez Grzegorza Strojnego – psychologa z wieloletnim doświadczeniem i certyfikowanego psychoterapeutę Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej tworzy zespół psychologów, specjalistów z zakresu psychoterapii w ujęciu psychodynamicznym (młodzieży od 14 roku życia, osób dorosłych oraz par), psychoterapii uzależnień, syndromu DDA, psychotraumatologii, psychoonkologii, psychoterapii pedagogicznej, terapii integracji sensorycznej, interwencji kryzysowejdoradztwa zawodowego i rozwoju osobistego. Nasz zespół łączy profesjonalizm i spójna filozofia w podejściu do pracy. Realizujemy zasady Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty, swoją pracę poddajemy regularnej superwizji.

Nasi specjaliści są tu dla Ciebie, nastawieni na towarzyszenie Ci w przeżywanych trudnościach. Naszą misją jest zapewnienie Ci jak największego komfortu i poczucia bezpieczeństwa we wspólnym dążeniu do zmian.

W swojej pracy cenimy intymność, bliskość w terapeutycznej relacji, tajemnicę zawodową. Charakteryzuje nas autentyczność, otwartość i wrażliwość w kontakcie.

Poczuj się w dobrych rękach…

 

psycholog-nowy-sacz
psycholognowysacz.pl

Grzegorz Strojny 

 • psycholog
 • psychoterapeuta (dorośli)

Zajmuję się zawodowo psychoterapią indywidualną osób dorosłych, w paradygmacie psychodynamicznym, ale też pracuję z parami oraz w ujęciu systemowym z całymi rodzinami. Posiadam certyfikat psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (certyfikat SN PTP nr 645).

psycholognowysacz.pl

Katarzyna Turek

 • psycholog
 • psychoonkolog
 • psychotraumatolog

Jestem psychologiem, ze specjalizacją kliniczno-sądową, psychoonkologiem (CMUJ w Krakowie) oraz psychotraumatologiem (Collegium Humanum w Warszawie). Ukończyłam również kurs „Współczesne metody profilaktyki i terapii osób z uzależnieniami”.   Na co dzień pracuję w Ośrodku Wsparcia i Terapii Rodzin w Nowym Sączu.

psycholognowysacz.pl

Monika Potoczek

 • psycholog
 • psychoterapeuta (młodzież, dorośli)

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą, pracującym w nurcie psychodynamicznym z młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Posiadam dyplom ukończenia 4-leniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej – całościowego, specjalistycznego szkolenia rekomendowanego przez  Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.

psycholognowysacz.pl

Elżbieta Młynarczyk

 • psychoterapeuta (dorośli, pary)
 • konsultant kryzysowy

Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi oraz z małżeństwami/parami w kryzysie. Ukończyłam kurs „Integratywna psychoterapia krótkoterminowa” w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie oraz posiadam certyfikat I stopnia „Pomoc psychologiczna. Konsultant kryzysowy”. Aktualnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia atestowanego przez PTP.

psycholognowysacz.pl

Monika Uroda-Marciniak

 • certyfikowany psychoterapeuta uzależnień (osoby dorosłe), DDA

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego, kierunek pedagogika (specjalizacja: resocjalizacja). Ukończyłam Studium Psychoterapii Uzależnień – posiadam certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień PARPA (nr 859). W pracy z osobami dorosłymi bliskie jest mi podejście humanistyczno – egzystencjalne, psychoterapia schematów oraz psychoterapia poznawczo – behawioralna.

psycholognowysacz.pl

Maria Gałek

 • psycholog
 • psychoterapeuta (młodzież, dorośli), w trakcie akredytowanego szkolenia UJ w Krakowie)

Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi. Jestem w trakcie studiów podyplomowych „Podstawy psychoterapii”, na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Dotychczas ukończyłam wiele form doskonalących mój warsztat pracy m.in. szkolenia organizowane przez Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej MKN oraz przez Professional Hypnosis Training Institute.

Współpraca

W związku z ciągłym rozwojem GABINETU PSYCHOTERAPII i POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ w Nowym Sączu, poszukujemy osób gotowych do podjęcia współpracy z naszym zespołem.

Szukamy osób posiadających ukończone studia psychologiczne, przynajmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe oraz będących przynajmniej po drugim roku szkoły psychoterapii. Zależy nam na osobach, których cechuje rzetelność, zaangażowanie i odpowiedzialność. Zapewniamy możliwość podjęcia współpracy stacjonarnej oraz on-line.

Jeśli więc zastanawiasz się nad podjęciem współpracy z większym zespołem specjalistów, jeśli zależy Ci na niezależności i elastyczności w miejscu pracy, gdzie panują pozytywne relacje, zaufanie i profesjonalizm – skontaktuj się z nami.

Chętnie spotkam się z Tobą po to, by omówić szczegóły naszej współpracy.

psychoterapia-nowy-sacz

Psycholog, psychoterapeuta Nowy Sącz

Grzegorz Strojny

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, posiadam certyfikat psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Przez wiele lat pracowałem w różnych instytucjach i placówkach pomocowych jako psycholog i psychoterapeuta w Nowym Sączu. Na co dzień pracuję głównie w podejściu psychodynamicznym, indywidualnie z pacjentem dorosłym oraz z małżeństwami/parami i rodzinami w podejściu systemowym. W swojej pracy wsłuchuję się uważnie w indywidualne potrzeby i możliwości każdej zgłaszającej się do mnie osoby.

Wraz z naszym zespołem z uwagą i należnym szacunkiem interesujemy się osobistymi historiami życia każdego, kto zgłasza się do Gabinetu psychoterapii i pomocy psychologicznej w Nowym Sączu. Tutaj, wraz z zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów (psycholog, psychoterapeuta, psychoonkolog, psychotraumatolog, psychoterapeuta uzależnień, psychoterapeuta pedagogiczny, doradca zawodowy i specjalista rozwoju osobistego), z życzliwością zajmujemy się problemami, z którymi zgłaszają się do nas nasi Pacjenci.

Psychoterapia osób dorosłych, psychoterapia młodzieży, psychoterapia małżeńska, psychoterapia par, psycholog Nowy Sącz 

psychoterapia uzależnień, psychoterapia DDA

Zaburzenia odżywiania, kryzys, załamanie nerwowe, uzależnienie, DDA, nerwica czy depresja mogą zostać zdiagnozowane przez doświadczonego psychologa w Nowym Sączu. Psycholog lub psychoterapeuta określa w toku kilku konsultacji psychologicznych, a czasami posiłkując się dodatkową konsultacją specjalistyczną, jaki rodzaj skutecznej pomocy psychologicznej jest wskazany i czy osobie z określonymi zaburzeniami może być pomocny proces psychoterapii.

Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej w Nowym Sączu zajmuje się diagnozą różnych schorzeń, deficytów czy zaburzeń emocjonalnych, a przede wszystkim oferuje skuteczną pomoc psychologiczną.

Psychoterapia indywidualna osób dorosłych, psychoterapia młodzieży czy psychoterapia małżeńska (par), psychoterapia uzależnień, DDA

to tylko kilka z możliwych form pomocy oferowanej przez zespół specjalistów z Gabinetu psychoterapii i pomocy psychologicznej Grzegorz Strojny Nowy Sącz.

Kiedy pojawia się moment w Twoim życiu, w którym odczuwasz bezradność, nie widzisz rozwiązania, wyjścia z impasu – zapraszamy Cię na konsultację do gabinetu psycholog w Nowym Sączu. W osobistym spotkaniu, w bezpiecznej atmosferze będziesz mógł porozmawiać z wysoko wykwalifikowanymi i doświadczonymi specjalistami naszego zespołu (psycholog, psychoterapeuta, psychoonkolog, psychotraumatolog, psychoterapeuta uzależnień) i rozeznać jaką fachową, skuteczną i efektywną pomoc możemy Ci zaoferować w naszym Gabinecie psychoterapii i pomocy psychologicznej w Nowym Sączu.