DOBRE MIEJSCE

zespół psychologów i psychoterapeutów

Grzegorz Strojny

Nowy Sącz Krynica Grybów Gorlice Limanowa

NASZ ZESPÓŁ

DOBRE MIEJSCE – zespół psychologów i psychoterapeutów, mieszczące się w Nowym Sączu, zostało stworzone przez Grzegorza Strojnego – psychologa z wieloletnim doświadczeniem i certyfikowanego psychoterapeutę Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

DOBRE MIEJSCE tworzy zespół doświadczonych psychologów, psychoterapeutów, specjalistów z zakresu psychoterapii dzieci (od 3 r.ż.), młodzieży oraz osób dorosłych, psychoterapii par, systemowej terapii rodzin, psychoterapii uzależnień, syndromu DDA, psychotraumatologii, psychoonkologii, psychoterapii pedagogicznej, terapii integracji sensorycznej, trenerów Treningów Umiejętności Społecznych (TUS), interwencji kryzysowejdoradztwa zawodowego i rozwoju osobistego.

Nasz zespół łączy profesjonalizm i spójna filozofia w podejściu do pracy. Realizujemy zasady Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty, swoją pracę poddajemy regularnej superwizji.

Nasi specjaliści są tu dla Ciebie, nastawieni na towarzyszenie Ci w przeżywanych trudnościach. Naszą misją jest zapewnienie Ci jak największego komfortu i poczucia bezpieczeństwa we wspólnym dążeniu do zmian.

W swojej pracy cenimy intymność, bliskość w terapeutycznej relacji, tajemnicę zawodową. Charakteryzuje nas autentyczność, otwartość i wrażliwość w kontakcie.

Poczuj się w DOBRYM MIEJSCU…

 

psycholog-nowy-sacz
psychoterapia-nowy-sacz
psychoterapia_nowy_sacz limanowa_gorlice_krynica_grybow
 • psycholog
 • psychoterapeuta (dorośli)

Zajmuję się zawodowo psychoterapią indywidualną osób dorosłych, w paradygmacie psychodynamicznym, ale też pracuję z parami oraz w ujęciu systemowym z całymi rodzinami. Posiadam certyfikat psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (certyfikat SN PTP nr 645).

psychoterapia_nowy_sacz limanowa_gorlice_krynica_grybow
 • psycholog
 • psychoonkolog
 • psychotraumatolog

Jestem psychologiem, ze specjalizacją kliniczno-sądową, psychoonkologiem (CMUJ w Krakowie) oraz psychotraumatologiem (Collegium Humanum w Warszawie). Ukończyłam również kurs „Współczesne metody profilaktyki i terapii osób z uzależnieniami”.   Na co dzień pracuję w Ośrodku Wsparcia i Terapii Rodzin w Nowym Sączu.

psychoterapia_nowy_sacz limanowa_gorlice_krynica_grybow
 • psycholog
 • psychoterapeuta (młodzież, dorośli)

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą, pracującym w nurcie psychodynamicznym z młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Posiadam dyplom ukończenia 4-leniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej – całościowego, specjalistycznego szkolenia rekomendowanego przez  Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.

psychoterapia_nowy_sacz limanowa_gorlice_krynica_grybow
 • psychoterapeuta (dorośli, pary, systemowa psychoterapia rodzin)
 • konsultant kryzysowy

Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi oraz z małżeństwami/parami w kryzysie. Ukończyłam kurs „Integratywna psychoterapia krótkoterminowa” w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie oraz posiadam certyfikat I stopnia „Pomoc psychologiczna. Konsultant kryzysowy”. Aktualnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia atestowanego przez PTP.

psychoterapia_nowy_sacz limanowa_gorlice_krynica_grybow
 • certyfikowany psychoterapeuta uzależnień (osoby dorosłe), DDA

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego, kierunek pedagogika (specjalizacja: resocjalizacja). Ukończyłam Studium Psychoterapii Uzależnień – posiadam certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień PARPA (nr 859). W pracy z osobami dorosłymi bliskie jest mi podejście humanistyczno – egzystencjalne, psychoterapia schematów oraz psychoterapia poznawczo – behawioralna.

psychoterapia_nowy_sacz limanowa_gorlice_krynica_grybow
 • psycholog
 • psychoterapeuta (młodzież, osoby dorosłe)

Pracuję indywidualnie z młodzieżą od 16 roku życia oraz osobami dorosłymi. Ukończyłam  studia podyplomowe „Podstawy psychoterapii”, na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ponadto ukończyłam wiele innych form doskonalących mój warsztat pracy m.in. szkolenia organizowane przez Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej MKN oraz przez Professional Hypnosis Training Institute.

psychoterapia_nowy_sacz limanowa_gorlice_krynica_grybow
 • psycholog
 • psychoterapeuta dzieci i młodzieży
 • trener Treningu Umiejętności Społecznych (TUS) I i II stopnia

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w nurcie poznawczo-behawioralnym. W swojej pracy obejmuję opieką dzieci/młodzież w wieku 3 – 14 lat. Ze swoimi pacjentami pracuję indywidualnie (dzieci autystyczne, zaburzenia lękowe, mutyzm wybiórczy, ADHD, zachowania opozycyjno-buntownicze) oraz grupowo przeprowadzając treningi umiejętności społecznych.

grupa_wsparcia_poronienie_strata_zaloba_psycholog_dobre_miejsce_nowy_sacz
 • pedagog
 • psycholog
 • psychotraumatolog

Jestem absolwentką PWSZ w Nowym Sączu (Akademia Nauk Stosowanych), kierunek: wychowanie przedszkolne z terapią pedagogiczną oraz WSB-NLU w Nowym Sączu, gdzie zdobyłam tytuł magistra psychologii o specjalności klinicznej i osobowości. Ponadto ukończyłam studia podyplomowe z zakresu edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika), stymulacji zmysłów i integracji sensorycznej oraz psychotraumatologii. Ukończyłam również wiele kursów i szkoleń zzakresu psychologii okołoporodowej oraz pracy z rodzicem małego dziecka.

psychoterapia_nowy_sacz limanowa_gorlice_krynica_grybow
 • psycholog
 • trener TUS
 • psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, kierunek psychologia stosowana. Obecnie odbywam 4-letnie studia podyplomowe w Szkole Psychoterapii w nurcie poznawczo – behawioralnym. Jako psycholog pracuję z dziećmi realizując treningi umiejętności społecznych, z otwartością i wsparciem eksploruje trudności, z którymi się mierzą.

psychoterapia_nowy_sacz limanowa_gorlice_krynica_grybow
 • pedagog
 • trener TUS
 • trener sensografomotoryki

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika o specjalności edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Ponadto uczestniczyłam w licznych szkoleniach oraz kursach, których ukończenie dało mi certyfikat m.in Trenera umiejętności społecznych i życiowych (TUS).

WSPÓŁPRACA

 

W związku z ciągłym rozwojem DOBREGO MIEJSCAzespołu psychologów i psychoterapeutów w Nowym Sączu,  poszukujemy osób gotowych do podjęcia współpracy z naszym zespołem.

Szukamy osób posiadających ukończone studia psychologiczne, przynajmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe oraz będących przynajmniej po drugim roku szkoły psychoterapii. Zależy nam na osobach, których cechuje rzetelność, zaangażowanie i odpowiedzialność. Zapewniamy możliwość podjęcia współpracy stacjonarnej oraz on-line.

Jeśli więc zastanawiasz się nad podjęciem współpracy z większym zespołem specjalistów, jeśli zależy Ci na niezależności i elastyczności w miejscu pracy, gdzie panują pozytywne relacje, zaufanie i profesjonalizm – skontaktuj się z nami.

Chętnie spotkam się z Tobą po to, by omówić szczegóły naszej współpracy.

psychoterapia-nowy-sacz

Psychoterapeuta uzależnień, psychoterapeuta DDA, Psycholog, psychoterapeuta, psychoterapia psychodynamiczna

Nowy Sącz Krynica Grybów Gorlice Limanowa

 

Grzegorz Strojny

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, posiadam certyfikat psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Przez wiele lat pracowałem w różnych instytucjach i placówkach pomocowych jako psycholog i psychoterapeuta w Nowym Sączu. Na co dzień pracuję głównie w podejściu psychodynamicznym, indywidualnie z pacjentem dorosłym oraz z małżeństwami/parami i rodzinami w podejściu systemowym. W swojej pracy wsłuchuję się uważnie w indywidualne potrzeby i możliwości każdej zgłaszającej się do mnie osoby.

Wraz z naszym zespołem z uwagą i należnym szacunkiem interesujemy się osobistymi historiami życia każdego, kto zgłasza się do DOBREGO MIEJSCA w Nowym Sączu. Tutaj, wraz z zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów (psycholog, psychoterapeuta, psychoterapeuta uzależnień, psychoterapeuta DDA, psychoonkolog, psychotraumatolog, psychoterapeuta pedagogiczny, doradca zawodowy i specjalista rozwoju osobistego), z życzliwością zajmujemy się problemami, z którymi zgłaszają się do nas nasi Pacjenci.

Psychoterapia osób dorosłych, psychoterapia młodzieży, psychoterapia małżeńska, psychoterapia par, psychoterapia uzależnień, psychoterapia DDA psycholog Nowy Sącz psychoterapia Nowy Sącz Krynica Grybów Gorlice Limanowa

Zaburzenia odżywiania, kryzys, załamanie nerwowe, nerwica czy depresja mogą zostać zdiagnozowane przez doświadczonego psychologa w Nowym Sączu. Psycholog lub psychoterapeuta określa w toku kilku konsultacji psychologicznych, a czasami posiłkując się dodatkową konsultacją specjalistyczną, jaki rodzaj skutecznej pomocy psychologicznej jest wskazany i czy osobie z określonymi zaburzeniami może być pomocny proces psychoterapii.

DOBRE MIEJSCE – zespół psychologów i psychoterapeutów w Nowym Sączu zajmuje się diagnozą różnych schorzeń, deficytów czy zaburzeń emocjonalnych, a przede wszystkim oferuje skuteczną pomoc psychologiczną.

Psychoterapia indywidualna osób dorosłych, psychoterapia młodzieży, psychoterapia uzależnień, DDA czy psychoterapia małżeńska (par),

to tylko kilka z możliwych form pomocy oferowanej przez zespół specjalistów z DOBREGO MIEJSCA – zespołu psychologów i psychoterapeutów w Nowym Sączu Nowy Sącz Krynica Grybów Gorlice Limanowa.

Kiedy pojawia się moment w Twoim życiu, w którym odczuwasz bezradność, nie widzisz rozwiązania, wyjścia z impasu – zapraszamy Cię na konsultację do DOBREGO MIEJSCA – zespołu psychologów i psychoterapeutów w Nowym Sączu. W osobistym spotkaniu, w bezpiecznej atmosferze będziesz mógł porozmawiać z wysoko wykwalifikowanymi i doświadczonymi specjalistami naszego zespołu (psycholog, psychoterapeuta, psychoterapeuta uzależnień, psychoterapeuta DDA, psychoonkolog, psychotraumatolog) i rozeznać jaką fachową, skuteczną i efektywną pomoc możemy Ci zaoferować w naszym DOBRYM MIEJSCU w Nowym Sączu Krynicy Limanowej Grybowie Gorlicach.