NASZ ZESPÓŁ

GABINET PSYCHOTERAPII i POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ, mieszczący się w Nowym Sączu, został stworzony przez Grzegorza Strojnego – psychologa z wieloletnim doświadczeniem i certyfikowanego psychoterapeutę Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej tworzy zespół psychologów, specjalistów z zakresu psychoterapii w ujęciu psychodynamicznym (młodzieży od 15 roku życia, osób dorosłych oraz par), psychotraumatologii, psychoonkologii, psychoterapii pedagogicznej, doradztwa zawodowego i rozwoju osobistego. Nasz zespół łączy profesjonalizm i spójna filozofia w podejściu do pracy. Realizujemy zasady Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty, swoją pracę poddajemy regularnej superwizji.

Nasi specjaliści są tu dla Ciebie, nastawieni na towarzyszenie Ci w przeżywanych trudnościach. Naszą misją jest zapewnienie Ci jak największego komfortu i poczucia bezpieczeństwa we wspólnym dążeniu do zmian.

W swojej pracy cenimy intymność, bliskość w terapeutycznej relacji, tajemnicę zawodową. Charakteryzuje nas autentyczność, otwartość i wrażliwość w kontakcie.

Poczuj się w dobrych rękach…

 

Psycholog Nowy Sącz
Grzegorz Strojny Psycholog Nowy Sącz

Grzegorz Strojny 

psycholog / psychoterapeuta

Zajmuję się zawodowo psychoterapią indywidualną osób dorosłych, w paradygmacie psychodynamicznym, ale też pracuję z parami oraz w ujęciu systemowym z całymi rodzinami. Posiadam certyfikat psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (certyfikat SN PTP nr 645).

Katarzyna Turek Psycholog Nowy Sącz

Katarzyna Turek

psycholog / psychoonkolog / psychotraumatolog

Jestem psychologiem, ze specjalizacją kliniczno-sądową, psychoonkologiem oraz psychotraumatologiem (w trakcie procesu kształcenia – „PsychotraumatologiaMSc. Collegium Humanum w Warszawie). Ukończyłam również kurs „Współczesne metody profilaktyki i terapii osób z uzależnieniami”.   Na co dzień pracuję w Ośrodku Wsparcia i Terapii Rodzin w Nowym Sączu.

Monika Potoczek Psycholog Nowy Sącz

Monika Potoczek

psycholog / psychoterapeuta

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą, pracującym w nurcie psychodynamicznym z młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Posiadam dyplom ukończenia 4-leniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej – całościowego, specjalistycznego szkolenia rekomendowanego przez  Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.

Współpraca

W związku z ciągłym rozwojem GABINETU PSYCHOTERAPII i POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ w Nowym Sączu, poszukujemy osób gotowych do podjęcia współpracy z naszym zespołem.

Szukamy osób posiadających ukończone studia psychologiczne, przynajmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe oraz będących przynajmniej po drugim roku szkoły psychoterapii. Zależy nam na osobach, których cechuje rzetelność, zaangażowanie i odpowiedzialność. Zapewniamy możliwość podjęcia współpracy stacjonarnej oraz on-line.

Jeśli więc zastanawiasz się nad podjęciem współpracy z większym zespołem specjalistów, jeśli zależy Ci na niezależności i elastyczności w miejscu pracy, gdzie panują pozytywne relacje, zaufanie i profesjonalizm – skontaktuj się z nami.

Chętnie spotkam się z Tobą po to, by omówić szczegóły naszej współpracy.