Monika Jamróz

pedagog, psycholog, oligofrenopedagog, psychotraumatolog

 

(jeśli nie odbieram, proszę o pozostawienie wiadomości sms, skontaktuję się z Państwem jak tylko będę dostępna).

Jestem absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu (aktualnie Akademia Nauk Stosowanych), kierunek: wychowanie przedszkolne z terapią pedagogiczną oraz WSB-NLU w Nowym Sączu, gdzie zdobyłam tytuł magistra psychologii o specjalności klinicznej i osobowości.

psychoterapia_nowy_sacz limanowa_gorlice_krynica_grybow

WYKSZTAŁCENIE

Chcąc poszerzyć swoje kompetencje i jeszcze lepiej poznać spektrum rodzicielskich wyzwań zdecydowałam się na studia podyplomowe z zakresu edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika), stymulacji zmysłów i integracji sensorycznej oraz psychotraumatologii. Ponadto, ukończyłam wiele kursów i szkoleń w tematyce psychologii okołoporodowej oraz pracy z rodzicem małego dziecka.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Odbywałam praktyki na oddziale ginekologiczno-położniczym oraz w hospicjum. Pracowałam na stanowisku psychologa, pedagoga i instruktora terapii zajęciowej w ośrodkach dla młodzieży i dorosłych z niepełnosprawnością (WTZ, SPdP, ŚDS). Prowadzę poradnictwo psychologiczne w fundacji „Makatka” oraz spotkania z rodzicami oczekującymi narodzin swojego dziecka w Szkole Rodzenia „Szczęśliwie Urodzeni”. Pracuję również z traumą porodową, opierając się na metodzie REWIND.

 

Posiadam doświadczenie zawodowe w zakresie:

➡️  psychologiczna opieka okołoporowowa

➡️  wsparcie rodziców małego dziecka

➡️  prowadzenie grup wsparcia dla kobiet po stracie dziecka/poronieniu/aborcji

W CZYM MOGĘ POMÓC?

ZAŚWIADCZENIA/CERTYFIKATY