Joanna Król

psycholog,  psychoterapeuta dzieci i młodzieży (w nurcie poznawczo-behawioralnym), trener TUS I i II stopnia

 

 

(jeśli nie odbieram, proszę o pozostawienie wiadomości sms, skontaktuję się z Państwem jak tylko będę dostępna).

Jestem psychologiem, psychoterapeutką w nurcie poznawczo-behawioralnym. W swojej pracy obejmuję wsparciem dzieci oraz młodzież w wieku 3 – 14 lat. Ze swoimi pacjentami pracuję indywidualnie oraz grupowo. Bliskie jest mi podejście systemowe, by w procesie zdrowienia móc wspierać całą rodzinę.

psychoterapia_nowy_sacz limanowa_gorlice_krynica_grybow

WYKSZTAŁCENIE

Jestem psychologiem, absolwentką WSB-NLU (specjalność Psychologia kliniczna i osobowości). Ponadto posiadam wykształcenie pedagogiczne: ukończyłam 5-letnie studnia magisterskie na kierunku Filologia polska, na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

Jako psychoterapeutka reprezentuję nurt poznawczo-behawioralny. W swojej pracy obejmuję opieką dzieci/młodzież w wieku 3 – 14 lat. Ze swoimi pacjentami pracuję indywidualnie (dzieci autystyczne, zaburzenia lękowe, mutyzm wybiórczy, ADHD, zachowania opozycyjno-buntownicze) oraz grupowo przeprowadzając treningi umiejętności społecznych.

Kursy i szkolenia:

  • Trening umiejętności społecznych (I i II stopnia)
  • Studium Terapii Poznawczo-Behawioralnej w „Dolnośląskim Centrum Psychoterapii” we Wrocławiu
  • szkolenie podyplomowe z psychoterapii poznawczo – behawioralnej dzieci i młodzieży z elementami III fali w centrum szkoleniowym „Poza Schematam” w Warszawie (w trakcie)

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Na co dzień pracuję w prywatnej placówce pełniąc funkcję psychologa, w którym obejmuję opieką dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Pracuję z dziećmi zarówno indywidualnie (dzieci autystyczne, zaburzenia lękowe, mutyzm wybiorczy, ADHD, zachowania opozycyjno-buntownicze) jak i grupowo przeprowadzając treningi umiejętności społecznych. Rozpoczęłam również pracę gabinetową, pracując z dziećmi w wieku szkolnym. Ponadto prowadzę konsultacje z rodzicami, wspieram kadrę pedagogiczną. Wciąż szkolę się i poszukuję nowych rozwiązań w codziennej pracy z dziećmi.

Posiadam doświadczenie zawodowe w zakresie:

➡️ konsultacji psychologicznych oraz psychoterapii dzieci i młodzieży (od 3 r.ż. do 14 r.ż.),
➡️ realizacji Treningu Umiejętności Społecznych dla dzieci i młodzieży.

W CZYM MOGĘ POMÓC?

ZAŚWIADCZENIA