„DOBRE MIEJSCE” – zespół psychologów i psychoterapeutów w Nowym Sączu – Grzegorz Strojny, funkcjonuje nieprzerwanie od 2010 r. W toku jego ciągłego rozwoju aktualnie tworzy go zespół psychologów, specjalistów z zakresu psychoterapii w ujęciu psychodynamicznym (młodzieży od 15 roku życia, osób dorosłych), psychoterapii małżeńskiej/par, systemowej psychoterapii rodzin, psychoterapii osób uzależnionych, współuzależnionych i DDA, psychotraumatologii, psychoonkologii, psychoterapii pedagogicznej, doradztwa zawodowego i rozwoju osobistego. Nasz zespół łączy profesjonalizm i spójna filozofia w podejściu do pracy. Realizujemy zasady Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty, swoją pracę poddajemy regularnej superwizji.

Nasi specjaliści są tu dla Ciebie, nastawieni na towarzyszenie Ci w przeżywanych trudnościach. Naszą misją jest zapewnienie Ci jak największego komfortu i poczucia bezpieczeństwa we wspólnym dążeniu do zmian.

W swojej pracy cenimy intymność, bliskość w terapeutycznej relacji, tajemnicę zawodową. Charakteryzuje nas autentyczność, otwartość i wrażliwość w kontakcie.

Poczuj się w „DOBRYM MIEJSCU”…