GALERIA

Psycholog Nowy Sącz

Zapraszamy Cię do naszego gabinetu…

GABINET PSYCHOTERAPII i POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ, mieszczący się w Nowym Sączu, został stworzony przez Grzegorza Strojnego – psychologa z wieloletnim doświadczeniem i certyfikowanego psychoterapeutę Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej tworzy zespół psychologów, specjalistów z zakresu psychoterapii w ujęciu psychodynamicznym (młodzieży od 15 roku życia, osób dorosłych oraz par), psychotraumatologii, psychoonkologii, psychoterapii pedagogicznej, doradztwa zawodowego i rozwoju osobistego. Nasz zespół łączy profesjonalizm i spójna filozofia w podejściu do pracy. Realizujemy zasady Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty, swoją pracę poddajemy regularnej superwizji.

Nasi specjaliści są tu dla Ciebie, nastawieni na towarzyszenie Ci w przeżywanych trudnościach. Naszą misją jest zapewnienie Ci jak największego komfortu i poczucia bezpieczeństwa we wspólnym dążeniu do zmian.

W swojej pracy cenimy intymność, bliskość w terapeutycznej relacji, tajemnicę zawodową. Charakteryzuje nas autentyczność, otwartość i wrażliwość w kontakcie.

Poczuj się w dobrych rękach…