+48 693 351 970

 

(jeśli nie odbieramy, prosimy o pozostawienie wiadomości sms, skontaktujemy się z Państwem jak tylko będziemy dostępni).

ul. Grota-Roweckiego 16a/3
(pierwsza klatka, parter, domofon nr 3)
33-300 Nowy Sącz

Lekarz bardzo życzliwy, pomocny. Profesjonalne podejście do pacjenta i jego problemów. Gorąco polecam!

Renata

8 grudnia 2021

Konkretny, profesjonalny i otwarty na pomoc ludziom, co w dzisiejszych czasach jest cechą niezwykle rzadką. Polecam.

Sylwester

17 stycznia 2021

Rzeczowe, spokojne i nieoceniające podejście. Lekarz zapewnia poczucie bezpieczeństwa – obszerne wyjaśnienia uspokajają. Dobry kontakt z lekarzem, pełny profesjonalizm – widać chęć pomocy, a nie zarobku.

J.Sz.

30 marca 2020

Do psychoterapeuty trafiłem przeżywając problemy nerwicowe i depresyjne. Terapia trwała dwa lata. Moim zdaniem to dardzo kompetentny psychoterapeuta. Zawsze punktualny, elastycznie ustala czas wizyty, pozostałe w łatwym kontakcie telefonicznym. Polecam każdemu, kto szuka dobrego specjalisty.

Krz

25 kwietnia 2018

Psychoterapeuta uzależnień, psychoterapeuta DDA, Psycholog, psychoterapeuta, psychoterapia psychodynamiczna

Nowy Sącz Krynica Grybów Gorlice Limanowa

 

Grzegorz Strojny

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, posiadam certyfikat psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Przez wiele lat pracowałem w różnych instytucjach i placówkach pomocowych jako psycholog i psychoterapeuta w Nowym Sączu. Na co dzień pracuję głównie w podejściu psychodynamicznym, indywidualnie z pacjentem dorosłym oraz z małżeństwami/parami i rodzinami w podejściu systemowym. W swojej pracy wsłuchuję się uważnie w indywidualne potrzeby i możliwości każdej zgłaszającej się do mnie osoby.

Wraz z naszym zespołem z uwagą i należnym szacunkiem interesujemy się osobistymi historiami życia każdego, kto zgłasza się do „DOBREGO MIEJSCA” w Nowym Sączu. Tutaj, wraz z zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów (psycholog, psychoterapeuta, psychoterapeuta uzależnień, psychoterapeuta DDA, psychoonkolog, psychotraumatolog, psychoterapeuta pedagogiczny, doradca zawodowy i specjalista rozwoju osobistego), z życzliwością zajmujemy się problemami, z którymi zgłaszają się do nas nasi Pacjenci.

Psychoterapia osób dorosłych, psychoterapia młodzieży, psychoterapia małżeńska, psychoterapia par, psychoterapia uzależnień, psychoterapia DDA psycholog Nowy Sącz psychoterapia Nowy Sącz Krynica Grybów Gorlice Limanowa

Zaburzenia odżywiania, kryzys, załamanie nerwowe, nerwica czy depresja mogą zostać zdiagnozowane przez doświadczonego psychologa w Nowym Sączu. Psycholog lub psychoterapeuta określa w toku kilku konsultacji psychologicznych, a czasami posiłkując się dodatkową konsultacją specjalistyczną, jaki rodzaj skutecznej pomocy psychologicznej jest wskazany i czy osobie z określonymi zaburzeniami może być pomocny proces psychoterapii.

„DOBRE MIEJSCE” – zespół psychologów i psychoterapeutów w Nowym Sączu zajmuje się diagnozą różnych schorzeń, deficytów czy zaburzeń emocjonalnych, a przede wszystkim oferuje skuteczną pomoc psychologiczną.

Psychoterapia indywidualna osób dorosłych, psychoterapia młodzieży, psychoterapia uzależnień, DDA czy psychoterapia małżeńska (par),

to tylko kilka z możliwych form pomocy oferowanej przez zespół specjalistów z „DOBREGO MIEJSCA” – zespołu psychologów i psychoterapeutów w Nowym Sączu Nowy Sącz Krynica Grybów Gorlice Limanowa.

Kiedy pojawia się moment w Twoim życiu, w którym odczuwasz bezradność, nie widzisz rozwiązania, wyjścia z impasu – zapraszamy Cię na konsultację do „DOBREGO MIEJSCA” – zespołu psychologów i psychoterapeutów w Nowym Sączu. W osobistym spotkaniu, w bezpiecznej atmosferze będziesz mógł porozmawiać z wysoko wykwalifikowanymi i doświadczonymi specjalistami naszego zespołu (psycholog, psychoterapeuta, psychoterapeuta uzależnień, psychoterapeuta DDA, psychoonkolog, psychotraumatolog) i rozeznać jaką fachową, skuteczną i efektywną pomoc możemy Ci zaoferować w naszym „DOBRYM MIEJSCU” w Nowym Sączu Krynicy Limanowej Grybowie Gorlicach.