Wyślij wiadomość

Telefon

+48 693 351 970

 

(jeśli nie odbieramy, prosimy o pozostawienie wiadomości sms, skontaktujemy się z Państwem jak tylko będziemy dostępni).

Adres

ul. Henryka Sienkiewicza 17a/2
(pierwsza klatka, parter, domofon nr 2)
33-300 Nowy Sącz

e-m@il

Lekarz bardzo życzliwy, pomocny. Profesjonalne podejście do pacjenta i jego problemów. Gorąco polecam!

Renata

8 grudnia 2021

Konkretny, profesjonalny i otwarty na pomoc ludziom, co w dzisiejszych czasach jest cechą niezwykle rzadką. Polecam.

Sylwester

17 stycznia 2021

Rzeczowe, spokojne i nieoceniające podejście. Lekarz zapewnia poczucie bezpieczeństwa – obszerne wyjaśnienia uspokajają. Dobry kontakt z lekarzem, pełny profesjonalizm – widać chęć pomocy, a nie zarobku.

J.Sz.

30 marca 2020

Do psychoterapeuty trafiłem przeżywając problemy nerwicowe i depresyjne. Terapia trwała dwa lata. Moim zdaniem to dardzo kompetentny psychoterapeuta. Zawsze punktualny, elastycznie ustala czas wizyty, pozostałe w łatwym kontakcie telefonicznym. Polecam każdemu, kto szuka dobrego specjalisty.

Krz

25 kwietnia 2018

Psycholog, psychoterapeuta Nowy Sącz

Grzegorz Strojny

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, posiadam certyfikat psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Przez wiele lat pracowałem w różnych instytucjach i placówkach pomocowych jako psycholog i psychoterapeuta w Nowym Sączu. Na co dzień pracuję głównie w podejściu psychodynamicznym, indywidualnie z pacjentem dorosłym oraz z małżeństwami/parami i rodzinami w podejściu systemowym. W swojej pracy wsłuchuję się uważnie w indywidualne potrzeby i możliwości każdej zgłaszającej się do mnie osoby.

Wraz z naszym zespołem z uwagą i należnym szacunkiem interesujemy się osobistymi historiami życia każdego, kto zgłasza się do Gabinetu psychoterapii i pomocy psychologicznej w Nowym Sączu. Tutaj, wraz z zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów (psycholog, psychoterapeuta, psychoonkolog, psychotraumatolog, psychoterapeuta pedagogiczny, doradca zawodowy i specjalista rozwoju osobistego), z życzliwością zajmujemy się problemami, z którymi zgłaszają się do nas nasi Pacjenci.

Psychoterapia osób dorosłych, psychoterapia młodzieży, psychoterapia małżeńska, psychoterapia par, psycholog Nowy Sącz

Zaburzenia odżywiania, kryzys, załamanie nerwowe, nerwica czy depresja mogą zostać zdiagnozowane przez doświadczonego psychologa w Nowym Sączu. Psycholog lub psychoterapeuta określa w toku kilku konsultacji psychologicznych, a czasami posiłkując się dodatkową konsultacją specjalistyczną, jaki rodzaj skutecznej pomocy psychologicznej jest wskazany i czy osobie z określonymi zaburzeniami może być pomocny proces psychoterapii.

Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej w Nowym Sączu zajmuje się diagnozą różnych schorzeń, deficytów czy zaburzeń emocjonalnych, a przede wszystkim oferuje skuteczną pomoc psychologiczną.

Psychoterapia indywidualna osób dorosłych, psychoterapia młodzieży czy psychoterapia małżeńska (par),

to tylko kilka z możliwych form pomocy oferowanej przez zespół specjalistów z Gabinetu psychoterapii i pomocy psychologicznej Grzegorz Strojny Nowy Sącz.

Kiedy pojawia się moment w Twoim życiu, w którym odczuwasz bezradność, nie widzisz rozwiązania, wyjścia z impasu – zapraszamy Cię na konsultację do gabinetu psycholog w Nowym Sączu. W osobistym spotkaniu, w bezpiecznej atmosferze będziesz mógł porozmawiać z wysoko wykwalifikowanymi i doświadczonymi specjalistami naszego zespołu (psycholog, psychoterapeuta, psychoonkolog, psychotraumatolog) i rozeznać jaką fachową, skuteczną i efektywną pomoc możemy Ci zaoferować w naszym Gabinecie psychoterapii i pomocy psychologicznej w Nowym Sączu.