DOBRE MIEJSCE – zespół psychologów i psychoterapeutów w Nowym Sączu – Grzegorz Strojny, funkcjonuje nieprzerwanie od 2010 r. W toku jego ciągłego rozwoju aktualnie tworzy go zespół psychologów, specjalistów z zakresu psychoterapii w ujęciu psychodynamicznym (dzieci od 3 roku życia, młodzieży, osób dorosłych), psychoterapii małżeńskiej/par, systemowej psychoterapii rodzin, psychoterapii osób uzależnionych, współuzależnionych i DDA, psychotraumatologii, psychoonkologii, psychoterapii pedagogicznej, doradztwa zawodowego i rozwoju osobistego. Nasz zespół łączy profesjonalizm i spójna filozofia w podejściu do pracy. Realizujemy zasady Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty, swoją pracę poddajemy regularnej superwizji.

W swojej pracy cenimy intymność, bliskość w terapeutycznej relacji, tajemnicę zawodową. Charakteryzuje nas autentyczność, otwartość oraz uważność i wrażliwość w kontakcie.

Cieszymy się, że jest to przez Państwa doceniane…

*** (zamieszczone poniżej opinie na temat DOBRE MIEJSCE – zespół psychologów i psychoterapeutów – Grzegorz Strojny w Nowym Sączu, zostały przesłane do nas przez osoby korzystające wcześniej z naszych usług psychologicznych oraz zamieszczone w innych portalach. Uprzejmie więc je tutaj umieszczamy).

I dziękujemy za zaufanie.

Czasem sytuacje życiowe sprawiają, że nie dajemy rady sami ich unieść, poradzić sobie z nimi. Tak było u mnie. Nabawiłem się bardzo ostrej nerwicy, której nie rozumiałem i mnie wyniszczała od środka. Nawet najbliższa rodzina nie chciała o tym słyszeć. Za nim trafiłem do tego Pana minęło 2 lata i 5 lat wspólnej pracy. Po tym czasie mogę stwierdzić, że to była dobra decyzja. Znalazłem człowieka, który chciał mnie zrozumieć, pomóc mi i zawsze do tego podchodził poważnie, co dla mnie było bardzo ważne. Czuć było życzliwość i szczere chęci pomocy. Miałem kogoś w swoich najgorszych momentach w życiu. Na swoim doświadczeniu mogę stwierdzić, że szukanie pomocy u psychoterapeuty to bardzo dobry pomysł w trudnych sytuacjach w życiu. Bardzo polecam Pana Grzegorza, jego cierpliwość, profesjonalizm podejścia do pacjenta i szacunek do drugiej osoby. Ja spróbowałem i tego nie żałuję.

Mirek

10 marca 2023

Gabinet przytulny. Pani Psycholog Elżbieta jest empatyczna i merytoryczna, a problem z pomocą Fachowca okazał się nie taki beznadziejny i po trzech konsultacjach mój problem diametralnie się zmienił. Zdecydowanie polecam!

Jolanta

1 stycznia 2023

Bardzo cierpliwy i życzliwy pan Strojny pomaga zbudować w sobie samym umiejętności i siłę do radzenia sobie ze swoimi problemami dzięki lepszemu zrozumieniu procesów, które zachodzą w naszych życiach.

Mateusz

31 marca 2022

Przed wizytą u Pani Elżbiety bałem się dosłownie wszystkiego, wyjscie do sklepu było dla mnie walką o życie poprzez wewnętrzne problemy. Po pierwszym spotkaniu z tą cudowną kobietą, poczułem jakby mi kamień z serca spadł. Odwiedziłem Panią 3 razy bodajże i z każdym spotkaniem było lepiej. Miła wyrozumiała kobieta, która nikogo nie ocenia poprzez żaden pryzmat i chce jak najbardziej pomóc pokonać człowiekowi przeciwności poprzez rozmowe i poniekąd wskazanie drogi. Pani Elżbieta bardzo podbudowywuje człowieka i daje coś czego żadne antyderpesanty nigdy w zyciu by nie dały. Bardzo się cieszę, że do Pani trafiłem i pozdrawiam Panią serdecznie oraz bardzo dziękuje za pomoc z tym wszystkim 🙂

@opel99

23 marca 2022

Polecam całym sercem! Miałem bardzo duże problemy o których nie chcę pisać publicznie. Tylko tu znalazłem pomoc.

Andrzej

7 lutego 2022

Jakiś czas temu zaczęłam terapię w gabinecie psychoterapii i pomocy psychologicznej w Nowym Sączu, z którą wiążę wielkie nadzieje. Samo miejsce nie przypomina lekarskiego gabinetu co bardzo pomaga, natomiast lokalizacja nie jest najlepsza.

Kaja

2 lutego 2022

Lekarz bardzo życzliwy, pomocny. Profesjonalne podejście do pacjenta i jego problemów. Gorąco polecam!

Renata

8 grudnia 2021

Rzeczowe, spokojne i nieoceniające podejście. Lekarz zapewnia poczucie bezpieczeństwa – obszerne wyjaśnienia uspokajają. Dobry kontakt z lekarzem, pełny profesjonalizm – widać chęć pomocy, a nie zarobku.

J.Sz.

30 marca 2020

Decyzja o podjęciu terapii była jak się okazało jedną z lepszych dla mnie w ostatnim czasie. Bardzo zachęcam do kontaktu z Panem Grzegorzem. Chyba nie ma takich słów które mogą do końca określić to co się wydarza w trakcie trwania terapii. Pan Grzegorz jest specjalistą w pełnym tego słowa znaczeniu oraz człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej i empatii. Terapia zdjęła ze mnie ciężar poczucia winy i ciągłego zmęczenia. Poczułam swoją wartość, nauczyłam się stawiać granice i dbać o swoje interesy oraz o siebie samą. Jestem Panu Grzegorzowi ogromnie wdzięczna! Zachęcam do kontaktu z nim, uważam że nie warto zwlekać, lecz pozwolić sobie na lepsze, pełniejsze życie bez psychicznego cierpienia. Szczęśliwsze i bardziej satysfakcjonujące. To wszystko właśnie jest moim udziałem dzięki terapii u tego wspaniałego człowieka.

U. J.

24 września 2022

Pan Grzegorz to sympatyczny, kompetentny i wyrozumiały człowiek. Psychoterapia była dla mnie świadomym wyborem. Dzięki terapii „nauczyłam się” dbać o siebie i swoje potrzeby. Dziękuję Panu Grzegorzowi za coś co jest niepoliczalne: dobre samopoczucie, wzmocnienie poczucia własnej wartości, świadome wybory. Terapia pozwoliła mi w toku pracy nad sobą przeżyć żałobę, pogodzić się ze stratą, być wrażliwą i empatyczną i poczuć moc wybaczenia. Dziękuję i polecam z całego serca.

BN

20 maja 2022

Pan Grzegorz jest wyrozumiałym i współpracującym terapeutą. Spotkania odbywały się w atmosferze zrozumienia i bezpieczeństwa. Dużym atutem jest usytuowanie gabinetu, które zapewnia anonimowość pacjenta. Terapeuta jest kompetentny, posiadający dużą wiedzę z psychologii oraz psychoterapii. Jest życzliwy i współodczuwający. Równocześnie koncentruje się na realnej pomocy i wyznaczonych celach terapii.
Mimo, iż psychoterapia jest długą i czasami krętą drogą, dla zdecydowanych, którzy chcą podjąć trud jej przejścia polecam wybór uważnego i doświadczonego przewodnika jakim jest Pan Grzegorz.

~ Lhotse

28 września 2021

Bardzo kompetentna, empatyczna i wyrozumiała osoba. Bardzo dziękuję za udzielenie pomocy w kryzysowej sytuacji.
Lucyna Rzeźnikiewicz

19 lutego 2021

Konkretny, profesjonalny i otwarty na pomoc ludziom, co w dzisiejszych czasach jest cechą niezwykle rzadką. Polecam.

Sylwester

17 stycznia 2021

Z pełnym przekonaniem polecam tego terapeutę, pracuje z zaangażowaniem, skupieniem, dużą uważnoscią.

Marta

2 października 2019

Świetny specjalista wspaniały terapeuta bardzo dobry psycholog zawsze można na niego liczyć bardzo duże doświadczenie
Szczerze polecam :))

Marta

14 września 2019

Moja terapia trwała ok. 2 lata. Dzięki spotkaniom odzyskałem radość z życia, pewność siebie i odkryłem w sobie na nowo siłę, chociaż nie było łatwo. Było czasami ciężko. Czasami są momenty kiedy wracają różne wspomnienia z mojego dzieciństwa, ale nie czuję już żalu ani gniewu, które wcześniej utrudniały mi relacje z otoczeniem. Polecam – Paweł.

Paweł

15 października 2018

Do psychoterapeuty trafiłem przeżywając problemy nerwicowe i depresyjne. Terapia trwała dwa lata. Moim zdaniem to dardzo kompetentny psychoterapeuta. Zawsze punktualny, elastycznie ustala czas wizyty, pozostałe w łatwym kontakcie telefonicznym. Polecam każdemu, kto szuka dobrego specjalisty.

Krz

25 kwietnia 2018