Monika Uroda-Marciniak

certyfikowany psychoterapeuta uzależnień, DDA (osoby dorosłe)

 

(jeśli nie odbieram, proszę o pozostawienie wiadomości sms, skontaktuję się z Państwem jak tylko będę dostępna).

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego, kierunek pedagogika (specjalizacja: resocjalizacja). Ukończyłam Studium Psychoterapii Uzależnień – posiadam certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień PARPA (nr 859). W pracy indywidualnej z osobami dorosłymi bliskie jest mi podejście humanistyczno – egzystencjalne, psychoterapia schematów oraz psychoterapia poznawczo – behawioralna.

psychoterapia_nowy_sacz limanowa_gorlice_krynica_grybow

WYKSZTAŁCENIE

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego, kierunek pedagogika (specjalizacja: resocjalizacja). Ukończyłam Studium Psychoterapii Uzależnień – certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień nr 859 (PARPA). Biorę udział w licznych szkoleniach, konferencjach, warsztatach związanych z pracą z osobami uzależnionymi, osobami z syndromem DDA. Uczestniczę także w systematycznej superwizji.

Psychoterapia uzależnień  osób dorosłych, DDA Nowy Sącz

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Od 17 lat jestem zatrudniona w Małopolskim Ośrodku Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Nowym Sączu, gdzie na co dzień prowadzę psychoterapię grupową i indywidualną osób dorosłych w ramach Oddziału Dziennego. Prowadzę także psychoterapię indywidualną w ramach pracy w Poradni (osoby dorosłe).

W swojej pracy korzystam z psychoterapii integracyjnej, dostosowując techniki pracy do konkretnego pacjenta (bliskie jest mi podejście humanistyczno – egzystencjalne, psychoterapia schematów, psychoterapia poznawczo – behawioralna).  Myśląc o uzależnieniu jestem zainspirowana spojrzeniem Gabora Maté: „W życiu każdej osoby, która kiedykolwiek była uzależniona, będzie uzależniona – jest trauma„.  W swojej pracy opieram i inspiruję się także na teorii przywiązania.

Posiadam doświadczenie zawodowe w zakresie:

➡️ psychoedukacji

➡️ konsultacji psychologicznych

➡️ poradnictwa psychologicznego

➡️ psychoterapii indywidualnej dorosłych osób uzależnionych i DDA

➡️ psychoterapii grupowej osób dorosłych uzależnionych i DDA


W CZYM MOGĘ POMÓC?

ZAŚWIADCZENIA/CERTYFIKATY