DOBRE MIEJSCE

zespół psychologów i psychoterapeutów

Grzegorz Strojny

Nowy Sącz Krynica Grybów Gorlice Limanowa

OFERTA

„Osoba to płynny proces, nie stały i statyczny byt; płynąca rzeka zmian, nie blok z solidnego materiału; stale zmieniająca się konstelacja możliwości, a nie ustalona ilości cech”.

Carl Rogers

psycholog-nowy-sacz
psychoterapia-nowy-sacz-gorlice-limanowa-krynica-grybow

Prawdopodobnie trafiłeś tutaj z powodu aktualnie przeżywanych trudności emocjonalnych. Może jest to dyskomfort życiowy, z którym zmagasz się od wielu lat. Może to cierpienie związane z objawami depresji, nerwicy, zaburzeń osobowości. Może przeżywasz właśnie kryzys w parze (małżeństwie) lub całej swojej rodzinie. 

Może problemy pojawiły się na skutek bolesnego doświadczenia: choroby, żałoby, straty, uzależnienia, traumy, syndromu DDA

Może niepokoi Cię zachowanie Twojego dziecka, chcesz, żeby Twoja relacja z nim uległa poprawie lub też po prostu szukasz wsparcia bądź porady wychowawczej.

A być może na ten moment sam jeszcze nie jesteś w stanie określić co dokładnie jest problemem, ale czujesz, że czegoś Ci brak, doświadczasz jakiegoś rodzaju pustki, samotności, niemocy i chciałbyś znaleźć wyjście ze swojego życiowego impasu

Szukasz    zrozumienia,    wsparcia,    skutecznego procesu leczenia,    rozwoju.

Potrafimy uważnie i profesjonalnie Ci w tym towarzyszyć…

Psycholog Nowy Sącz

Psychoterapia Nowy Sącz Grybów Gorlice Krynica Limanowa

dobry-pychoterapeuta-nowy-sacz

Zapraszamy Cię na pierwsze spotkanie, które, jeśli będziesz miał gotowość, może być wstępem do naszej dalszej współpracy. Celem będzie przyjrzenie się Twoim trudnościom i ustalenie dalszego sposobu postępowania, tak abyś poczuł się lepiej, abyś poczuła się silniejsza…

Z konsultacji może skorzystać każdy, kto potrzebuje wsparcia, porady w kwestiach osobistych, rodzinnych lub zawodowych oraz osoby zmagające się z poważniejszymi problemami natury psychicznej.

Umów spotkanie:

psychoterapia-nowy-sacz

Jest to forma pomocy skierowana do osób w różnych momentach życia, które czują, że nie radzą sobie z zaspokajaniem swoich potrzeb. Poradnictwo skupia się na nabywaniu konkretnej wiedzy oraz doskonaleniu umiejętności, które w przyszłości pomogą realizować cele i zachować równowagę emocjonalną.

Umów spotkanie:

psychoterapia-nowy-sacz-gorlice-limanowa-krynica-grybow

Interwencja kryzysowa to forma kontaktu terapeutycznego dla osób borykających się z trudnościami po wydarzeniu losowym (np. śmierć bliskiej osoby czy brak pracy), które uniemożliwiają lub utrudniają codzienne funkcjonowanie.

Umów spotkanie:

dobry-pychoterapeuta-nowy-sacz

Jeśli w zachowaniu Twojego dziecka coś budzi Twój niepokój, często widzisz jego smutek lub problem z opanowaniem złości, być może dobrym pomysłem będzie konsultacja ze specjalistą.

Podczas terapii, Twoje dziecko będzie poznawać, nazywać i uczyć się wyrażania emocji, poszukiwać sposobów na rozwiązywanie sytuacji problemowych czy uczyć się pokonywania własnych słabości. Psychoterapia dziecka opiera się w dużej mierze na współpracy z jego rodziną i może okazać się również doskonałym wsparciem podczas trudnych momentów w życiu rodzinnym: sytuacji okołorozwodowej, śmierci kogoś bliskiego czy innego traumatycznego wydarzenia.

Umów spotkanie:

dobry-pychoterapeuta-nowy-sacz

Jeśli Twoja nastoletnia córka/nastoletni syn przeżywa trudności w relacjach z innymi osobami, ma niską samoocenę, nie radzi sobie z obowiązkami szkolnymi, zmaga się z nadmiernym stresem i silnymi emocjami, przejawia objawy depresyjne lub boryka się z innymi problemami, może potrzebować profesjonalnej pomocy.

Umów spotkanie:

psychoterapia-nowy-sacz-gorlice-limanowa-krynica-grybow

Psychoterapia to propozycja dla osób, które po wstępnych konsultacjach mają wewnętrzną gotowość do pracy nad sobą oraz odczuwają potrzebę osobistego rozwoju. Psychoterapia jest również formą leczenia zaburzeń takich jak: nerwice, depresje, zaburzenia osobowości i nastroju. Jest również sposobem do lepszego rozumienia siebie i relacji z otoczeniem.

Umów spotkanie:

psychoterapia-nowy-sacz-gorlice-limanowa-krynica-grybow

Psychoterapia małżeństw i par – przeznaczona jest dla osób przeżywających trudności i konflikty w relacji, chcących lepiej poznać i zrozumieć siebie oraz swój związek.

Klientami są małżeństwa/pary będące w związku formalnym lub nieformalnym.

Umów spotkanie:

systemowa-psychoterapia-rodzin-nowy-sacz

Psychoterapia systemowa rodzin jest formą pracy terapeutycznej skierowanej do rodzin przeżywających konflikty rodzinne, kryzysy, kłopoty z komunikacją, trudności wychowawcze czy napięcia emocjonalne wśród osób sobie bliskich.

Głównym celem terapii jest zmiana struktury rodziny w sytuacji kryzysu, przywrócenie możliwości adaptacyjnych, ustalenie granic, a przede wszystkim poprawa relacji i komunikacji w rodzinie.

 Umów spotkanie:

dobry-pychoterapeuta-nowy-sacz

W DOBRYM MIEJSCU zapewniamy profesjonalne wsparcie dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej, jaką jest rozpoznanie i diagnoza choroby onkologicznej czy przeżywanie procesu żałoby po stracie bliskiej osoby. Wspieramy również osoby bliskie czy towarzyszące osobom zmagającym się z chorobami terminalnymi.

Umów spotkanie:

psychoterapia-nowy-sacz-gorlice-limanowa-krynica-grybow

Kontakty monitorowane realizowane są na podstawie postanowienie Sądowego. Spotkania dziecka z rodzicem (opiekunem) odbywają się w obecności psychologa, którego zadaniem jest zadbanie o komfort psychiczny dziecka oraz jego bezpieczeństwo. To on stwarza w naszym gabinecie bezpieczną przestrzeń dla Twojego dziecka, w której jest możliwe spotkanie, kontakt, dialog, bliskość, odbudowanie relacji, więzi…

Umów spotkanie:

psychoterapia-nowy-sacz-gorlice-limanowa-krynica-grybow

Nasz psycholog sporządzi opinię psychologiczną lub ocenę funkcjonowania psychologicznego na potrzebę komisji lekarskiej (MOPS, PFRON). Umów się na spotkanie, aby w możliwie najkrótszym czasie móc skompletować niezbędną dokumentację. Opinia sporządzana jest na podstawie szczegółowego wywiadu przeprowadzanego z osobą badaną lub jeśli występują uzasadnione trudności w kontakcie, z jej opiekunem.

Umów spotkanie:

psychoterapia-nowy-sacz-gorlice-limanowa-krynica-grybow

Nauczymy Twoje dziecko, jak rozpoznawać swoje emocje, jak lepiej rozumieć rówieśników oraz jak prosić o pomoc w trudnych dla nich sytuacjach. Damy przestrzeń do lepszego poznania i zrozumienia siebie oraz nabycia przydatnych umiejętności do komunikowania się z innymi.

Umów spotkanie:

dobry-pychoterapeuta-nowy-sacz

W Gabinecie psychoterapii i pomocy psychologicznej w Nowym Sączu zapewniamy profesjonalne wsparcie dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej, jaką jest diagnoza choroby alkoholowej.

Umów spotkanie:

psychoterapia-nowy-sacz-gorlice-limanowa-krynica-grybow

Terapia Dorosłych Dzieci Alkoholików jest skierowana do osób, które na skutek dorastania w rodzinie z problemem uzależnienia, w dorosłym życiu borykają się z przerastającymi je problemami emocjonalnymi i w relacjach międzyludzkich. Nie oznacza to jednak,że terapia DDA jest potrzebna każdemu dorosłemu, którego rodzic był uzależniony.

Umów spotkanie:

psychoterapia-nowy-sacz-gorlice-limanowa-krynica-grybow

Formuła pracy online (zdalnej), odpowiednia jest dla osób bez dostępu do kontaktu tradycyjnego, przebywających za granicą lub bez możliwości regularnego dojazdu do gabinetu.

Kontakt odbywa się za pomocą wcześniej ustalonej platformy komunikacyjnej (Messenger, WhatsApp, Skype i in.) trwa tyle samo co spotkanie w gabinecie.

Umów spotkanie:

Psychoterapeuta uzależnień, psychoterapeuta DDA, Psycholog, psychoterapeuta, psychoterapia psychodynamiczna

Nowy Sącz Krynica Grybów Gorlice Limanowa

 

Grzegorz Strojny

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, posiadam certyfikat psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Przez wiele lat pracowałem w różnych instytucjach i placówkach pomocowych jako psycholog i psychoterapeuta w Nowym Sączu. Na co dzień pracuję głównie w podejściu psychodynamicznym, indywidualnie z pacjentem dorosłym oraz z małżeństwami/parami i rodzinami w podejściu systemowym. W swojej pracy wsłuchuję się uważnie w indywidualne potrzeby i możliwości każdej zgłaszającej się do mnie osoby.

Wraz z naszym zespołem z uwagą i należnym szacunkiem interesujemy się osobistymi historiami życia każdego, kto zgłasza się do DOBREGO MIEJSCA w Nowym Sączu. Tutaj, wraz z zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów (psycholog, psychoterapeuta, psychoterapeuta uzależnień, psychoterapeuta DDA, psychoonkolog, psychotraumatolog, psychoterapeuta pedagogiczny, doradca zawodowy i specjalista rozwoju osobistego), z życzliwością zajmujemy się problemami, z którymi zgłaszają się do nas nasi Pacjenci.

Psychoterapia osób dorosłych, psychoterapia młodzieży, psychoterapia małżeńska, psychoterapia par, psychoterapia uzależnień, psychoterapia DDA psycholog Nowy Sącz psychoterapia Nowy Sącz Krynica Grybów Gorlice Limanowa

Zaburzenia odżywiania, kryzys, załamanie nerwowe, nerwica czy depresja mogą zostać zdiagnozowane przez doświadczonego psychologa w Nowym Sączu. Psycholog lub psychoterapeuta określa w toku kilku konsultacji psychologicznych, a czasami posiłkując się dodatkową konsultacją specjalistyczną, jaki rodzaj skutecznej pomocy psychologicznej jest wskazany i czy osobie z określonymi zaburzeniami może być pomocny proces psychoterapii.

DOBRE MIEJSCE – zespół psychologów i psychoterapeutów w Nowym Sączu zajmuje się diagnozą różnych schorzeń, deficytów czy zaburzeń emocjonalnych, a przede wszystkim oferuje skuteczną pomoc psychologiczną.

Psychoterapia indywidualna osób dorosłych, psychoterapia młodzieży, psychoterapia uzależnień, DDA czy psychoterapia małżeńska (par),

to tylko kilka z możliwych form pomocy oferowanej przez zespół specjalistów z DOBREGO MIEJSCA – zespołu psychologów i psychoterapeutów w Nowym Sączu Nowy Sącz Krynica Grybów Gorlice Limanowa.

Kiedy pojawia się moment w Twoim życiu, w którym odczuwasz bezradność, nie widzisz rozwiązania, wyjścia z impasu – zapraszamy Cię na konsultację do DOBREGO MIEJSCA – zespołu psychologów i psychoterapeutów w Nowym Sączu. W osobistym spotkaniu, w bezpiecznej atmosferze będziesz mógł porozmawiać z wysoko wykwalifikowanymi i doświadczonymi specjalistami naszego zespołu (psycholog, psychoterapeuta, psychoterapeuta uzależnień, psychoterapeuta DDA, psychoonkolog, psychotraumatolog) i rozeznać jaką fachową, skuteczną i efektywną pomoc możemy Ci zaoferować w naszym DOBRYM MIEJSCU w Nowym Sączu Krynicy Limanowej Grybowie Gorlicach.